Przejdź do treści

Pierwsze urodziny bloga o psychologii sportu!

pierwsze urodziny bloga mentalsteps

Ten wpis jest dla nas wyjątkowy, mamy pierwsze urodziny bloga. Wybija dokładnie rok od pierwszego wpisu na MENTALSTEPSowym blogu.  Z tej okazji małe podsumowanie tego, co do tej pory się zadziało. 

Trochę statystyk z okazji pierwszych urodzin bloga

Przez ostatni rok opublikowałyśmy 37 wpisów! 31 naszego autorstwa i 6 wpisów gościnnych. Dziękujemy za chęć współpracy Basi, Basi, Beacie i Karolinie. ?  Bardzo się cieszymy, że są osoby, które wspierają nasze działania. Szczególne podziękowania należą się również Agacie. To ona czuwa nad tym, żeby żadna literówka ani kiksy językowe nie ujrzały światła dziennego. ? 

Zgodnie przyznajemy, że patrzymy z lekkim niedowierzaniem i ogromną satysfakcją na to, co się zadziało przez ten rok. Kto by pomyślał, że będziemy publikować z taką regularnością (średnio ponad 3 wpisy na miesiąc!). Ba! I jeszcze pisanie zacznie nam sprawiać sporą przyjemność.

Co dalej?

Nie zwalniamy tempa, mamy nowe cele na kolejny rok i zabieramy się za pisanie kolejnych tekstów. Jeśli jesteś psychologiem, zawodnikiem, trenerem czy rodzicem i chcesz spróbować swoich sił w pisaniu o psychologii sportu i treningu mentalnych — zapraszamy do kontaktu.

A jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do obserwowania nas na Facebooku i Instagramie oraz dołączenia do newslettera.