Przejdź do treści

W dzisiejszych czasach, gdy sport staje się coraz bardziej konkurencyjny, niezwykle ważne jest, aby przekazywać młodym sportowcom wartości takie jak szacunek i różnorodność. Zapraszamy wszystkich rodziców młodych piłkarzy do obejrzenia inspirującego filmu „Szanuj przeciwnika, szanuj różnorodność, szanuj GRĘ!”, który podkreśla znaczenie poszanowania na boisku.

To doskonała okazja, aby wspólnie z dziećmi porozmawiać o ważnych aspektach sportu, które wykraczają poza samą rywalizację.


O autorce

Natalia Pawelska

Współzałożycielka MENTALSTEPS, psycholog sportu i socjolog, absolwentka Uniwersytetu SWPS i Uniwersytetu Warszawskiego. W swojej pracy skupia się na wspieraniu zawodników, trenerów, rodziców młodych sportowców, a także muzyków i osób występujących na scenie. Uczestniczyła w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie 2022 jako psycholog reprezentacji Polski. Ma na swoim koncie współprace z kadrami narodowymi, m.in. w kolarstwie torowym, lekkoatletyce, łyżwiarstwie szybkim na krótkim torze. Związana z Fundacją Sportu Pozytywnego. W wolnym czasie czyta i ogląda kryminały – lubi rozwiązywać zagadki i zgłębiać mechanizmy, które kierują ludźmi. Gdyby nie wrodzona wrażliwość, zostałaby śledczą w policji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *