Przejdź do treści

Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie 2022

Każde Igrzyska to dla nas wielkie wydarzenie, żyjemy nimi, śledzimy, przyglądamy się uważnie też pod względem psychologicznym. Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie 2022 są dla szczególnie ważne. Dlaczego? Jedna z nas jest w Chinach, gdzie wspiera mentalnie zawodników i jest częścią tak ważnej imprezy i to nie tylko dla sportowej społeczności.

Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie 2022 – psycholog z MENTALSTEPS

W zeszłym tygodniu psycholożka sportu Natalia Pawelska otrzymała nominację na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie. 26 stycznia wyleciała z reprezentacją Polski do Chin, gdzie będzie przebywać prawie przez miesiąc. To ogromne wyróżnienie, przygoda i spełnienie marzeń. Ale nie ma co ukrywać, jest to też zawodowe wyzwanie.

Natalia Pawelska – psycholog sportu z odebraną nominacją na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie.

MENTALSTEPS – dlaczego warto nas śledzić w czasie Igrzysk?

Pozostała część teamu MENTALSTEPS jest na miejscu w Polsce. I jak co Igrzyska, w trakcie tych też możecie spodziewać się wpisów m.in. o naszym punkcie widzenia i spostrzeżeniach dotyczących Pekinu 2022. Igrzyska są wyjątkową imprezą dla wielu zawodników, w końcu odbywają się raz na cztery lata. Te dodatkowo wiążą się z pandemicznymi obostrzeniami i obecnie dużą ilością zachorowań. Pierwszy tekst o Zimowych Igrzyskach i czasie oczekiwania znajdziecie tutaj (wtedy do rozpoczęcia pozostało dwa tygodnie, dzisiaj już tylko kilka).

Zapraszamy Was do regularnych odwiedzin bloga MENTALSTEPS, ale też mediów społecznościowych, gdzie z kolei już pojawiają się zdjęcia z codziennego życia podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich i tamtejszych obiektów sportowych.